Kentsel dönüşüm eğitimleri başlıyor

egitim

Kentsel dönüşüm sürecinin hızlı bir şekilde tüm Türkiye’ye yayılması ile birlikte bu konuda doğru bilgi verecek bilgili insanlara da ihtiyaç duyulmaya başlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetki verilmiş olan ve Türkiye’deki ilk kentsel dönüşüm çalışmasını başlatmış olan Tektaş Kentsel Dönüşüm, İstanbul Kentsel Dönüşüm Derneği ile birlikte bu konudaki ihityaca cevap vermek amacıyla eğitim vermeye başladı.

Eğitimin amacı konuya ilgi duyanlara bilgi vermek aynı zamanda da bu alanda çalışmak isteyenlere, iş kurmak isteyenlere yol göstermektir. 1 günlük bir süre içerisinde toplam 4 saatte verilecek eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecek olup aynı zamanda Tektaş Kentsel Dönüşüm’ün çözüm ortağı olmak için başvuru imkanı sağlanacaktır. İlk eğitim Ekim ayında başlayacaktır.

Kentsel Dönüşüm Eğitimini tamamlamış kişiler ise isterlerse İleri Düzeyde Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Eğitimi alabilecekler. Bu eğitime katılanlara da Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Eğitimi katılım belgesi verilecektir. Uzmanlık eğitimini tamamlayanlar da yine Tektaş Kentsel  Dönüşüm’ün çözüm ortağı olma hakkı sağlanacaktır. Ayrıca Tektaş temsilciliklerinde iş imkanı da sağlanacaktır. Uzmanlık eğitimi 2 hafta sürecek olup toplamda 8 saattir. Eğitimler İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenecek.

Kentsel dönüşüm eğitimleri başlıyor

Kentsel dönüşüm eğitimleri başlıyor” üzerine 2 düşünce

 • 13 Kasım 2015, 13:21
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul tuzlada yasıyorum, kentsel donusum, ısguvenliği kurslarına katılmak isterim

  Cevapla
 • 05 Eylül 2014, 13:39
  Kalıcı bağlantı

  tektaş olarak eğitim vererek sertifika verilmesini destekliyorum katılmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.