internet-bankacılıgiBankaya işim hiç düşmez demek mümkün değil? Paranızı değerlendirmek için, para göndermek için, birtakım ödemeler yapmak için illa ki bankaya işimiz düşer. Eskiden yaşanan banka kuyrukları herkesin gözünde büyürdü. Aman erken gidelim de sıraya girmeyelim dediği için pek çok kişi, daha sabahın erken saatlerinde başlardı kuyruklar. Şubeye gitmeden de işleminizi yapmanız mümkün değildi, illa ki o sıraya girecektiniz.

Oysa şimdi devir değişti. Bankalar online bankacılık sayesinde müşterilerine çok kolaylık sağlamakta. Oturduğunuz yerden bilgisayarınızın başından rahatlıkla para gönderebilir, hesaplarınızı kontrol edebilir, yatırımlarınızı yönetebilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bir tek para yatırma işlemini yapamadığınız online şubeler sayesinde banka şubeleri de rahatladı. İnternet bankacılığı kullanamayan kişiler de böylece bankaya gittiklerinde eskisi gibi çok sıra beklemek zorunda kalmıyor.

İnternet bankacılığını kullanmak size zaman ve enerji tasarrufu yaptırırken aynı zamanda pek çok da avantaj sağlamakta. Bankalar internet bankacılığı kullanıcıları için farklı farklı ve avantajlı kampanyalar da düzenlemekte. Zaman zaman cazip hediye çekilişleri olduğu gibi zaman zaman da bazı online alışveriş sitelerinde indirim fırsatı vermekte.

İnternet bankacılığı sayesinde hayat daha kolay

İnternet bankacılığı sayesinde hayat daha kolay” üzerine bir düşünce

  • 17 Eylül 2013, 10:26
    Kalıcı bağlantı

    İnternet bankacılığı hayatı gerçekten büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Fakat bazı özel bankalar (sıkıntı olmasın diye isim vermiyorum) 6 ayda bir 50-60 TL sözde hesap işletim ücreti kesiyor. Yetmezmiş gibi en ufak işlemlerinizide ücretlendiriyor. Çok şükür Zıraat Bankası ile çalışmaya başladım hesap işletim ücreti felan ödemiyorum artık.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.