tebde-krediHerkesin hayalleri vardır. Kimisi yeni bir araba almayı hayal ederken, kimisi seyahate gitmeyi hayal eder, kimisi evini yenilemek ister, kimisi yeni bir enstrüman almak, kimisi yeni bir iş kurmak ister, kimisi borçlarını kapatmak, kimisi arsa satınalmak. Kimisi yurtdışında dil eğitimi almak ister, kimisi yurtdışında yüksek lisans yapmak. Hayaller farklı olsa da ihtiyaç hep aynıdır. Pek çok hayali gerçekleştirmek için cepteki para veya yapılan birikimler yeterli gelmeyebilir.

Herkese  özel çözümler sunan TEB kredi ürünleri, uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile hayallerinizin gerçekleşmesine imkan veriyor. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, tarım kredisi gibi çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

TEB’den kredi kullanmanın size sunacağı avantajlar da var. Bunlardan biri gecikme faizi ödemeden kredi ödemelerinize her yıl 2 ay ara verebilirsiniz. Bir diğeri de kredinizin taksitlerini öderken para kazanabilir ve biriktirebilirsiniz.

Üstelik TEB Kredi Hesap Makinesi sayesinde kredi almak istediğiniz tutarı yazarak, aylık ödemelerinizi ve toplamda ödeyeceğiniz tutarı kolaylıkla hesaplayabilir, böylece bankaya gittiğinizde sürprizlerle karşılaşmaz, yeniden hesaplamalar yapmak zorunda kalmazsınız.

TEB’de size göre çok şey var. Her türlü ihtiyacınız için TEB’e gelin, hayalleriniz havada kalmasın.

Her ihtiyacınız için TEB’de uygun bir kredi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.