Gelecek hayalleriniz için şimdiden yatırımınızı yapın

bireysel-emeklilik-teb

Emeklilik, çalışan pekçok insan için hayalini kurduğu bir dönemdir. Yıllarca çalışıp didindikten sonra yaptığımız yatırımlarla rahat bir emeklilik geçirmek hepimizin hakkıdır. Ancak maalesef ülkemizde emeklilik dönemi pek de hayal ettiğimiz gibi geçmemekte. Emeklilik maaşı çoğu durumda genel giderlerimizi bile karşılayamayacak kadar yetersiz olmakta.

Bu şartları gözönünde bulundurarak emeklilik döne gelmeden bazı yatırımlar yapmakta fayda var. Bireysel Emeklilik tam da bu konu ile ilgili devlet desteği ile işleyen bir sistemdir. İsteğe bağlı olarak katılabileceğiniz bireysel emeklilik sistemine ne kadar erken girerseniz tasarrufunuz o kadar fazla olacaktır. Üstelik tasarruf yaparken tasarrufunuzun %25’i kadar devlet de katkıda bulunmakta. Bireysel emeklilik sistemi birikim tutarı konusunda oldukça esnektir. İsterseniz küçük birikimler yapabileceğiniz gibi, yüksek tutarlarla da sisteme dahil olabilirsiniz.

Yenilenen BES’in avantajlarından faydalanmak için TEB Bireysel Emeklilik sistemine dahil olduğunuzda, TEB’in finansal uzmanları ile birlikte tasarruflarınızı en iyi şekilde değerlendirebilir ve gelecekte hayal ettiğiniz birikimlere ulaşabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz bir gelecek için, emeklilik dönemi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bugünden yatırımlarınıza başlayın. İkinci baharınızı doyasıya yaşayın.

Gelecek hayalleriniz için şimdiden yatırımınızı yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.