En uygun otobüs biletini bulmak artık çok kolay

Bilette.net en uygun otobüs bileti arayanlar için kurulmuş yepyeni bir girişim. 27 Temmuz 2012 tarihinde yayına başlayan sitede Kamil Koç, Ulusoy, Varan gibi isim yapmış ve aynı zamanda da yerel olarak bilinen pek çok otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak seferleri listelenmekte ve 3 adımda kolayca satın alınabilmektedir.  Gelişmiş filtreleme seçenekleri ile yolcuya en uygun otobüs bileti seçenekleri sunulmakta. Üye olmadan da bilet satın alma imkanı da var ancak üye olduğunuz takdirde yaptığınız her satın alma işleminden, firmaya bağlı kalmaksızın %5 puan biriktirebiliyorsunuz ve biriken bu puanları istediğiniz bileti satın alırken kullanabiliyorsunuz. Otobüs firmalarının online biletler için uyguladığı indirimler de müşterilere aynen yansıtılmakta.

Bilette.net’i en cazip kılan özellklerinden biri de taksitle bilet satışı yapılması. Şuanda sitede Bonus, Axess ve World Card sahiplerine 4 aya kadar taksit yapılabilmekte. Çok yakında diğer bankalar da sisteme dahil olacak.

 

Simdial.com ile Tekkılavuz’un ortak girişimi olan Bilette.net bu süre zarfında aylık 45000 tekil ziyaretçi sayısına ulaşmış durumda. Kurucu ortaklardan Yusuf Barutçu ise, yıl sonuna kadar günlük 1000 bilet baremine ulaşmayı hedeflediklerini aktardı. Girişimin pazarlama çalışmalarını yürüten bir diğer kurucu ortak M.Volkan Çakmak ise sitenin önümüzdeki dönemde tren ve uçak bileti alternatiflerini de tüketicilere sunacaklarını ekledi.

En uygun otobüs biletini bulmak artık çok kolay

En uygun otobüs biletini bulmak artık çok kolay” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.