teb bedelli askerlik kredisiBedelli Askerlik için krediniz TEB’de

1 Ocak 1988 ve daha öncesinde doğanlar için geçerli olan Bedelli Askerlik imkanı ile 18.000 TL karşılığında askerlik hizmeti tamamlanmış sayılacak. 18.000 TL bugün pekçok vatandaşımız için oldukça yüksek bir meblağ. Ancak yine de işini gücünü bırakmak istemeyen ve kesesine güvenenler birikimlerini bedelli askerlik için harcamaya hazır durumdalar. Birikimi olmayan ancak çalışmakta olanlardan da ihtiyaç kredisi almak için bankalara koşmakta.

TEB Bedelli Askerlik Kredisi ile %1.14 aylık faiz oranı ile ihtiyaç kredisi almak ve 36 aya varan vadelerde geri ödemek mümkün. TEB’in bedelli askerlik yapmak isteyenler için özel olarak sunduğu bu ihtiyaç kredisi ile askerlik şubelerine başvuru yapabilir ve uygun faiz ve vade imkanları sayesinde geri ödemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Örneğin 18.000 TL’nin tamamını almak istiyorsanız eğer 36 ay boyunca 636 TL ödeyerek askerlik hizmetinizi yapmış sayılabilirsiniz.

Bedelli askerlik için son başvuru tarihi 13 Şubat. Bu nedenle TEB’in Bedelli Askerlik kredisinden yararlanmak için en kısa zamanda size en yakın TEB Şubesine gitmeniz yeterli. 0850 200 0 666 numaradan telefon bankacılığını arayarak da detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bedelli Askerlik için krediniz TEB’de
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.