Metin2 Lonca(simgesi) Bayrakları İstekleriniz

Arkadaşlar şu konumuzdaki simgelerin altına yorumlarda lonca simgeleri hakkında birçok istek gelmekte.
Bende o konu çöplük haline gelmemesi için yeni bir konu açarak isteklerinizi buradan almaya karar verdim.

Önceden verilen istekleri hemen hazırladım ve şimdi konuya ekleyeceğim.

Lütfen diğer konuya istekleriniz için yorum atmayınız. İsteklerinizi bu konunun altından bize bildirebilirsiniz.
Vakit bulduğumuz sürece isteklerinizi cevaplamaya başlayacağız. Lütfen acil diyerek bizi zor durumda bırakmayın. Boş vaktimiz olduğu sürece herkesin lonca isteklerini yerine getirmeye çalışacağız.

Ayrıca şu konularımızıda inceleyebilirsiniz.

Metin 2 lonca simgeleri


Metin2’ye lonca simgesi (logosu) nasıl eklenir ?

Ve sizlerden gelen lonca istekleriniz : ( Her loncadan ikişer adet bulunmakta biri jpeg diğeri png biçiminde. ) png biçiminde olanlar arkası şeffaf olanlardır.

Loncaları indirmek için resmin üzerine sağ tıklayıp  Resmi farklı kaydet sekmesi ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz..

 
vt

twitter

ccc

b

rk-j

rk-p

ks-j

ks-p

35 thoughts on “Metin2 Lonca(simgesi) Bayrakları İstekleriniz

  • K.bakma boyuta dikkat etmemiştim, düzenleyip tekrardan attım. Boyut ufak olduğundan pek şekilli yapmaya izin vermiyor malesef.

 1. KARDESIM ONCELIKLE TESEKKUR EDERIM SEFFAF SARI B HARFI YAPARMISIN P DE YAPTIGIN GIBI SEKILLI OLURSA GUZEL OLUR TESEKKURLER

 2. Kardeş banada V harfi yaparmısın büyük ve fosforlu yeşil veya fosforlu mavi olabilir baya bi belirgin büyük bişey olursa şeffaf ı mail adresimden yollayabilirsin *******@hotmail.com bu adrese şeffaf V harfi ne kadar yapabilirsen farklı renkde 3-4 tane yaparsan çok iyi olur kolay gelsin teşekkürler.

  • Son yazdığınıza cevap yazdım kardeşim, tga uzantılı dosyayı sisteme yükleyemiyorum. İletişim kısmından mail adresini yollarsan mailine göndereyim tga uzantılı p harfi lonca simgesini.

 3. kardeş P harfı şeffaf dıl p harfı şeffaf olarak istıyorum ordakılerı aldım fakat şeffaf dıl malesef onlar rıca etsem seffaf yaparmısın

  • Kardeşim gif uzantılı arkası şeffaf, metin2 de hangi dosya biçimini şeffaf olarak algılıyor bilmiyorum. Hangi uzantılar şeffaf onu belirtirsen ona göre yaparım.

 4. kardeşim guzel buyuk P harfi kırmızı şeffaaf olarak yaparsan sevınırım 1-2 gun ıcerısınde öbur bölumede cok yorumum var hala p harfını yapcan bı yardımcı ol

  • Diğer taraftaki istekleri almıyorum kardeşim, buraya yazılanları yapıyorum. İstediğin eklenmiştir, iyi oyunlar

 5. Kardesım SAGE Sarı renklı Bır Logo Yaparsan Iyı Olur bana ************@hotmail.com Ekle Konusalım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>