Her yıl düzenli olarak yayınlanan ve Türkiye’nin zengin insanlarını açıklayan Forbes dergisi 2018 yılı Türkiye’nin en zengin isimlerini paylaştı. Açıklanan bilgiler ışığında 4.8 milyar dolarlık servetiyle Ülker’in sahibi Murat Ülker Türkiye’nin en zengin adamı olma unvanını korudu.

 

Forbes dergisinde paylaşılan Türkiye’nin en zengin ilk 100 ismi arasında İpek Kıraç ve Erden Timur listede bulunan en genç zengin isimler olarak yer almayı başardı.

İpek Kıraç 1984 doğumlu ve Erden Timur ise 1982 doğumlu genç zenginlerimizdir.

Aynı zamanda Erman Ilıcak’ın servetini yüzde 100 arttırdığı da dikkatlerden kaçmayan önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Murat Ülker ise 2017 yılında açıklanan servetine 1 yıl içerisinde 1.1 milyar dolarlık bir katkı sağladı. İkinci sırada yer alan Erman ılıcak ise servetini son iki yıl içerisinde ikiye katlamayı başardı. Ilıcak 2016 yılında 2 milyar dolara sahip iken şu an tam olarak 4 milyar dolara sahip.

Forbes dergisinin yayınladığı ilk 100 ismin yer aldığı listeyi merak edenler için paylaşıyoruz. İşte herkesin merak ettiği Türkiye’nin en zengin insanlarının bulunduğu o liste.

Türkiye’nin En Zengin İnsanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.