Günümüz futbolunda şüphe yok ki gündemi en çok meşgul eden turnuvaların başında şampiyonlar ligi geliyor. Tüm avrupanın hatta dünyanın gözü kulağı bu maçlarda.
İşte bugün sizlere şampiyonlar liginin takım değerlerini analiz ettik.Şampiyonlar ligi takım sıralaması
2018 2019 şampiyonlar ligine 3-0 lık Lokomotif Moskova galibiyeti ile başlayan tek temsilcimiz Galatasaray 32 takımın arasında 26. sırada bulunuyor.
Galatasaray’ın takım değeri : 96,65 mil. €
Bu bilgiyi de verdikten sonra şampiyonlar ligindeki diğer takımların takım değerlerini sizlere sunalım..

Şampiyonlar ligi 2018 takım sıralaması , şampiyonlar ligindeki en düşük bütçeli takım , şampiyonlar ligi takım kıyaslaması.

Şampiyonlar ligindeki tek temsilcimiz olan Galatasaray’ın gruptaki rakiplerinin takım değerlerini merak edecekler için :
1-Lokomotif Moskova – 110.00€

2-Schalhe 04 – 256,40 €

3- FC Porto – 239,00 €

4- Galatasaray – 96,65 €

Gördüğünüz üzere şampiyonlar ligindeki D grubunun takım değeri bakımından en zayıf halkası temsilcimiz Galatasaray gözükmekte, fakat bildiğiniz üzere herşey rakamlardan ibaret değil. Galatasaray’ımız aslanlar gibi savaşarak ilk maçı kazandı.

2018 Şampiyonlar ligi takım değerlerini sizler için derledik, şampiyonlar ligi hakkında merak ettikleriniz , analiz etmemizi istediğiniz farklı konular var ise konu altından yorum yaparak veya iletişim sekmesini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevgilerle.

Şampiyonlar ligi takım değerleri 2018-2019
Etiketlendi:                         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.