Ünlülerin Twitter Adresleri

unlulerin-twitter-adresleriSosyal medyanın yaygınlaşmasının ardından bir çok ünlü de takipçileriyle bağlantı kurmak için interneti kullanıyorlar. Özellikle Twitter’da bolca karşılaştığımız ünlüleri takip etmek, onların paylaşım ve düşüncelerini okumak da mümkün.

54 ünlünün Twitter adreslerine ulaşacağınız bu adresler ünlülerin kendilerine ait olduğu belirlenen ve bir çok kişi tarafından bilinen adresleridir.

Bizim bilmeyip sizlerinde bildiğiniz ünlülerin twitter adresleri varsa bize konu altından  yorum yaparak iletebilirsiniz.

  1. Yeşim Salkım: http://twitter.com/yesimsalkim
  2. Ebru Polat: http://twitter.com/Ebru_Polat
  3. Hadise:http://twitter.com/Hadisetv
  4. Birol Güven:http://twitter.com/birolguven
  5. Sertab Erener:http://twitter.com/sertaberener
  6. Gülben Ergen:http://twitter.com/GeErgen
  7. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül:http://twitter.com/cbabdullahgul
  8. Hande Yener:http://twitter.com/handeyenerCom
  9. Ajda Pekkan:http://twitter.com/pekkan1
  10. Armağan Çağlayan:http://twitter.com/Armagan_caglaya
  11. Aylin Aslım:http://twitter.com/AYLINASLIM
  12. Ayşe Özyılmazel:http://twitter.com/ayseozyilmazel
  13. Bedük:http://twitter.com/beduken
  14. Cem Adrian:http://twitter.com/cemadriannet
  15. Acun Ilıcalı:http://twitter.com/acunmedya
  16. Demet Akalın:http://twitter.com/AkalinDemet
  17. Emre Aydın:http://twitter.com/emre_aydin
  18. Demet Akbağ:http://twitter.com/demetakbag
  19. Ebru Akel:http://twitter.com/Akelebru
  20. Evrim Akın:http://twitter.com/akinevrim
  21. Ferhat Göçer:http://twitter.com/ferhat_gocer
  22. Gülşen:http://twitter.com/gulsenin
  23. Hülya Avşar:http://twitter.com/hulyavsar
  24. Nazlı Ilıcak:http://twitter.com/Notredamedesion
  25. Kıvanç Tatlıtuğ:http://twitter.com/Kivanc_Tatlitug
  26. Adnan Oktar:http://twitter.com/adnan_oktar
  27. Ali Atıf Bir:http://twitter.com/ALIATIFBIR
  28. Ahmet Davutoğlu:http://twitter.com/AhmetDavutoglu
  29. Bilge Ceylan:http://twitter.com/bilgeceylan
  30. Cengiz Çandar:http://twitter.com/CengizCandar
  31. Demet Sağıroğlu:http://twitter.com/demetsagiroglu
  32. Erdil Yaşaroğlu:http://twitter.com/erdilyasaroglu
  33. Fatih Altaylı:http://twitter.com/fatihaltayli
  34. Gani Müjde:http://twitter.com/GaniMujde
  35. Hadi Özışık:http://twitter.com/HadiOzisik
  36. Canan Barlas:http://twitter.com/cananbarlas
  37. Koray Candemir:http://twitter.com/candemirkoray
  38. Lerzan Mutlu:http://twitter.com/Lerzann1
  39. Nükhet Duru:http://twitter.com/NukhetDuru
  40. Murat Boz:http://twitter.com/bozzmurat
  41. Manga:http://twitter.com/mangamusic
  42. Mazhar Alanson:http://twitter.com/mazharalanson12
  43. Metin Arolat:http://twitter.com/MetinAROLAT
  44. Mansur Ark:http://twitter.com/mansurark
  45. Nil Karaibrahimgil:https://twitter.com/Niltakipte
  46. Yalın:http://twitter.com/YALINonline
  47. Tarkan:http://twitter.com/TarkanOnline
  48. Recep Tayyip Erdoğan:http://twitter.com/RT_Erdogan
  49. Seray Sever:http://twitter.com/Seray_Sever
  50. Serdar Turgut:http://twitter.com/serdargut
  51. Sezen Aksu:http://twitter.com/sezenaksu
  52. Sibel Alaş:http://twitter.com/SibelAlas
  53. Soner Sarıkabadayı:http://twitter.com/srkbdy
  54. Yonca Lodi:http://twitter.com/yonca17

 

Keyifli takipleşmeler.

Ünlülerin Twitter Adresleri” üzerine 2 düşünce

  1. tv ünitesi

    ya benim merak ettiğim birisi var ama ismini tam hatırlamıyorum. tv ünitesi karşısında uzanmış tv izlerken gördüm bir bayan birisine birisine diye şarkı söylüyor onun twitter adresi ne acaba?

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir